«Науковий дебют. Сталий розвиток»

Вітаємо  переможців Міжнародного конкурсу наукових статей (есе) «Науковий дебют. Сталий розвиток».

В Україні завдяки громадській ініціативі депутата Європейського Парламенту, професора Єжи Бузека втретє проводиться Міжнародний конкурс наукових статей (есе)  «Науковий дебют. Сталий розвиток».

За результатами конкурсу (булоо майже 400 робіфт)  у 10-11 квітня 2014 року у Варшаві (Польща) проведено Міжнародну конференцію, до роботи в якій запрошено й українську делегацію на чолі з президентом НАПН України В.Г.Кременем. До складу делегації увійшла магістрантка факультету природничої і фізико-математичної освіти Нечай Наталія.

Серед переможців Міжнародного конкурсу стали статті студентів Глухівського національного університету імені Олександра Довженка:

Єременко Марини, студентки 4 курсу факультету природничої і фізико-математичної освіти «Можливості біосфери і сталий розвиток суспільства: проблеми і перспективи».
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін  С.Д. Рудишин.

Нечай Наталії, магістрантки факультету природничої і фізико-математичної освіти «Видове різноманіття комах як показник стійкості садових агроценозів».

Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету природничої і фізико-математичної освіти І.М. Коренева.

До друку підготовлено збірник праць переможців.