Збори Міжнародної асоціації екологів університетів.

1Саме в той день, який за прогнозами повинен був стати кінцем світу, відбулися збори Міжнародної асоціації екологів університетів на базі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Міжнародна громадська організація Міжнародна асоціація екологів університетів створена рішенням конференції від 21.12.2011 року.

Зареєстрована організація державною реєстраційною службою України від 02.10.2012 року № 1602 та має міжнародний статус. І, як зазначив радник спеціально уповноважений Прем’єр-міністра України, академік НАПН України, доктор філософських наук, професор, Президент асоціації Анатолій Толстоухов: «Можливо ми ще не на коні, але ми уже в законі».

2

Метою асоціації є задоволення та захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних інтересів, інтересів у галузі екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування. Віце-президентом новоствореної асоціації став ректор Драгоманівського університету, академік Віктор Андрущенко.

3

Цього ж дня, годиною пізніше відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Освіта. Наука», метою якої організатори окреслили визначення стратегії розвитку екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування. Порядок денний передбачав собою визначити основні напрямки роботи організації, обрання символіки, прийом нових членів у Міжнародну асоціацію, та вручення посвідчень вже діючим членам.

4

Від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питанням про майбутнє працевлаштування педагогів-екологів виступив науковий консультант Департаменту вищої освіти МОНМС, кандидат біологічних наук, доцент Володимир Гуло.

5

Також в ході пленарних доповідей виступила ректор Інституту екології економіки і права, завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова , доктор педагогічних наук, професор , Віце президент асоціації Олена Биковська з питанням про підготовку майбутніх фахівців-екологів з додатковою кваліфікацією «викладач вищого навчального закладу». За словами Олени Володимирівни, чимало сил було покладено для створення такої асоціації, але її існування дає беззаперечні можливості співробітництва кращих екологів усіх країн світу задля поліпшення екологічної ситуації в планетарному масштабі.

6

Урочисте зібрання закінчилось виданням сертифікатів.

7

 

8